Milimetrik Bıçaklar

Anasayfa / Milimetrik Bıçaklar
  Aralık 10, 2017     Arif Günay  Gaziantep'te askerden geldikten sonra ilaç mümessili olarak başladığı iş hayatına kendi medikal firmasını kurarak devam eden Mustafa Nazlıer, göz ameliyatlarında kullanılan milimetrik bıçaklar, enjektörler ve alerji testlerinde kullanılan gereçleri, aralarında ABD ve Hindistan'ın da bulunduğu yaklaşık 15 ülkeye ihraç ediyor.

Nazlıer, çocuk yaşlardan itibaren kozmetik ürünleri toptancılığı yapan babasının yanında çalıştığını belirtti.

Üniversiteyi bitirdikten sonra askere gittiğini, döndüğünde ise ilaç mümessili olarak çalışmaya başladığını ifade eden Nazlıer, ardından medikal malzemeler satan bir firmada işe girdiğini ancak patronuyla anlaşamaması üzerine buradan ayrılarak 2006'da kendi firmasını kurduğunu ve bugün 15 kişiyi istihdam sağlayan bir yapıya kavuşturduğunu anlattı.

'Bize görüşürüz dedi, işi başkasına verdi'

Nazlıer, üretime steril olmayan alkollü bez üretimiyle başladıklarını ancak steril ürünlerin daha değerli olduğunu gördüklerini dile getirerek, "Daha sonra steril alerji aplikatörü ürettik. Bu ürün alerji testlerinde kullanılıyor ve yurt dışından ithal ediliyordu. Yurt dışından da 2 firma getiriyordu. Biz de bunun bayiliğini almak istedik. Firma bizimle görüşeceğini söyleyip daha sonra işi başkasına verince moralimiz bozulmuştu. 'Bu ürün basit, biz bunu üretiriz' dedik. Çalışmalara başladık ve 1 yıl sonra bunu ürettik. Yerli ürün olarak çok daha uygun fiyata piyasaya sunduk." diye konuştu.

Firma olarak göz ürünleri ticareti yaptıkları için piyasadaki boşluğu bildiklerini ifade eden Nazlıer, "Üç yıldır dünyanın birçok ülkesine bu ürünü pazarlar hale geldik. Türkiye patentini aldık, yurt dışı için de çalışmalar devam ediyor" dedi.

Arif Günay
  İLETİŞİM
  AHSİS Yazılım Danışmanlığı

Tel.: + (90) 5435716353
Mail : info@e-lonca.com
İş saatleri : 9:30 - 17:30

Adrese Teslim Dİyet Yemek sistemi E-Lonca Alt yapısında barınmaktadır.
  HAKKIMIZDA

E-Lonca bölgesel saygın işletmelerin tanıtımı için yapılmış bir sistemdir.

Site Haritası
Site Haritası
  Giriş

E-Lonca Firmalar Birliği Sistemine Hoşgeldiniz. Sistemde yer almanız için üye olup e-lonca ekibinin sizinle iletişime geçmesini sağlayın.

E-Lonca Hiç bir içerik ve Görselden Sorumlu değildir. Yayınlanan ticari markalar ve ilanlar sahiplerine aittir