Bitcoin'e yatırdığınız paranızı kaybetmeye hazır olun.

Anasayfa / Bitcoin'e yatırdığınız paranızı kaybetmeye hazır olun.
  Aralık 16, 2017     Arif Günay  

İngiltere'de finans sektörünü düzenleyen ve denetleyen Finansal Hizmetler İdaresi'nin (FSA) Genel Müdürü Andrew Bailey, ne merkez bankalarının ne de hükümetlerin bitcoin'in para birimi olarak arkasında olduğunu, bundan dolayı bitcoine yatırımın güvenli olmadığını belirtti. Bailey, bitcoin satın almanın kumar oynamaya benzediğini, aynı riske sahip olduğunu savundu ve ekledi: "Bu bir para birimi değil. Aslında bu, bitcoin formu içinde regüle edilmiyor. Fiyatlandırma anlamında çok oynak bir emtia. Geçen yıl ne yaşandığına bakarak sizi uyarmak isterim. Eğer bitcoin'e yatırım yapmak isterseniz tüm paranızı kaybetmeye hazır olun. Bu benim en ciddi uyarımdır."

TÜRKİYE DÜNYA ALTINCISI
Bitcoin'in en fazla kullanıldığı ülkelere bakınca ise Çin ön plana çıkıyor. Yılbaşından bu yana bitcoin işlemlerindeki artış oranı en fazla Çin'de gerçekleşirken, Türkiye altıncı sırada yer aldı. Son bir yılda gelişmekte olan ülkelerin bitcoin işlemleri, gelişmiş ülkelerden çok daha fazla gerçekleşti.

Arif Günay
  İLETİŞİM
  AHSİS Yazılım Danışmanlığı

Tel.: + (90) 5435716353
Mail : info@e-lonca.com
İş saatleri : 9:30 - 17:30

Adrese Teslim Dİyet Yemek sistemi E-Lonca Alt yapısında barınmaktadır.
  HAKKIMIZDA

E-Lonca bölgesel saygın işletmelerin tanıtımı için yapılmış bir sistemdir.

Site Haritası
Site Haritası
  Giriş

E-Lonca Firmalar Birliği Sistemine Hoşgeldiniz. Sistemde yer almanız için üye olup e-lonca ekibinin sizinle iletişime geçmesini sağlayın.

E-Lonca Hiç bir içerik ve Görselden Sorumlu değildir. Yayınlanan ticari markalar ve ilanlar sahiplerine aittir