Whatsapp Sipariş hattı

Anasayfa / Whatsapp Sipariş hattı
  Aralık 18, 2017     Arif Günay  Batman’da mahalle pazarlarında tezgah açarak, meyve ve sebze satan Ekrem Gök, WhatsAppüzerinden durum mesajları paylaşarak, müşterilerinden sipariş alıyor. Gök, birçok müşterisinin çalıştığı için pazara gelemediğini belirterek, bu sayede isteyenler için ürün ayırdığını ifade etti.

Batman’da yaklaşık 10 yıldır mahalle pazarlarında meyve ve sebze satan Ekrem Gök, ticarette yaygınlaşan WhatsApp sipariş hattını kurdu. Sattığı ürünlerin video ve fotoğrafını çekerek, durumunda paylaşan Gök, vatandaşların talebi üzerine sipariş almaya başladı. Gök’ün birçok müşterisi, kendisine WhatsApp üzerinden ulaşarak sipariş veriyor. Gök, müşterilerinin talebi doğrultusunda hazırladığı ürünleri ya evlerine götürüyor ya da müşterilerinin gelip alması için ayırıyor.

“YÜZDE 60’ININ NUMARASI VAR”

Müşterilerinin birçoğunun memur olduğu için pazara yetişemediklerini anlatan Gök, “WhatsApp üzerinden meyve ve sebzelerin fotoğrafını ve videosunu gönderiyorum. Müşterilerimizin istediği meyve ve sebzeleri en güzel şekilde ayırtıyoruz. Müşterilerimiz bu uygulama ile istedikleri saate gelip ürünlerini alıyorlar. Ayrıca, durumumda hangi pazarda tezgah açtığımı da belirtiyorum. Müşterilerimin yüzde 60’ının numarası var bende. Müşteri gelemediği zaman siparişlerini evlerine de götürüyoruz” dedi.

“ÜRÜNLERİ GÖREREK GELİYORUZ”

Müşteri Alper Sacçı ise Gök’ün paylaştığı video ve fotoğraflardan ürünleri görerek, pazara geldiklerini belirterek, “İşimiz olduğunda siparişlerimizin en güzellerinden ayırıyor. Ben Adanalıyım, Batman’da bulamadığım meyve sebzeleri burada bulabiliyorum. Adana’nın top patlıcanını sağ olsun bizim için getiriyor” diye konuştu.

Arif Günay
  İLETİŞİM
  AHSİS Yazılım Danışmanlığı

Tel.: + (90) 5435716353
Mail : info@e-lonca.com
İş saatleri : 9:30 - 17:30

Adrese Teslim Dİyet Yemek sistemi E-Lonca Alt yapısında barınmaktadır.
  HAKKIMIZDA

E-Lonca bölgesel saygın işletmelerin tanıtımı için yapılmış bir sistemdir.

Site Haritası
Site Haritası
  Giriş

E-Lonca Firmalar Birliği Sistemine Hoşgeldiniz. Sistemde yer almanız için üye olup e-lonca ekibinin sizinle iletişime geçmesini sağlayın.

E-Lonca Hiç bir içerik ve Görselden Sorumlu değildir. Yayınlanan ticari markalar ve ilanlar sahiplerine aittir